PAINTBALL KLUB TORNADO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PAINTBALL KLUB TORNADO

VUKOVAR
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 KAFE

Go down 
+3
BraleVU
MonTana
GHOST KILLER
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 12:12 pm

ivane jabi se ti mi smo igrali sta si iso na skijanje onda e majmune pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig pig
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 12:16 pm

ko je triggerAKAmini?boki jesi to ti? scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 12:19 pm

neno jesi obiso nasu skolu Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch scratch lol! afro lol! afro lol! afro lol!
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 3:11 pm

DOBRO JE DAMSO, 44 ZAREDOM... HEHE MA DA SAD KAO STA NISI ZVAO, JA I NENO CRNCILI TAMO CIJELO POPODNE, SVE SMO NAPAVILI, I SAD KAD JE GOTOVO TI MENI KAO STA NISI ZVAO... MA DAJ MOLIM TE...
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 3:12 pm

MA ZAJEBAVAM SE, POSLA UVIJEK IMA, DOSTA ZA SVE, hehe MA IMA JOS NEBRINI SE, AL IDUCI PUT CU SE POBRINIT DA JEDINA RADNJA KOJU TI RADIS NEBUDE NAGINJAT BOCU OD PIVA... RADI NEST KORISNO A NE PRAZNIT NAM BOCE... hahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 7:32 pm

brale jesi tu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 7:34 pm

jebiga i to mora neko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 8:29 pm

boki koristit cu tvoje rjeci di su svi kad sam ja tu jebemu mater Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimened sij 20, 2008 9:30 pm

KEROVI STE VI UOPCE IGRALI ???? DOBRO PA ME JE NEKO ZVAO...
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: :   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 12:35 am

NENO JE U PAINTBALLU POPUT BOGA... SVI ZNAJU ZA NJEGA A NIKO GA NIJE VIDIO DA RADI... cheers cheers cheers lol! lol! afro afro afro Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy bounce bounce bounce
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 1:39 am

[b] OBARČAM SE SVIM ČLANOVIMA PBK TORNADO !!!!!!!!!! DRUGOVI !!!! DOŠLO JE VRIJEME DA SVI ZAVRNEMO RUKAVE I POČNEMO DA DEJSTVUJEMO SLOŽNO... DA SE JEDNOM ZA SVAGDA SREDI TO STANJE U KLUBU... MISLIM OZBILJNO I BEZ ZAJEBANCIJE...AKO SMO KLUB ONDA SMO KLUB... SAMO TAKO MOŽEMO OPSTATI... NEKOM JE TAJ KLUB JEDINA ZANIMACIJA U GRADU...... TREBALI BI JEDNOM SREDITI TAJ POLIGON...

ALI MISLIM SVI ČLANOVI NE POJEDINCI... NEGO SVI KOJIMA JE STALO DO KLUBA... MOŽDA KAD SE SVE SREDI I BUDE SVE U REDU MOŽDA NAM I GRAD POMOGNE... ŠTO KROZ NOVAC ILI OPREMU... ILI MOŽDA DRUGI I BOLJI POLIGON... MISLIM DA JE DOŠLO VRIJEME DA SE KAO KLUB ZAOZBILJIMO I UHVATIMO SE POSLA.... OZBILJNO...



VAŠ TRIGGER aka MINI
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 1:45 am

Neutral Druže Tito mi ti se kunemo


Godine su prosle pune muka.
Ginulo se za slobodu nijemo.
Ili s pjesmom umesto jauka,
Druze Tito mi ti se kunemo.

Veselje se siri na sve strane,
sad slobodno po zemlji idemo.
Al' velike pamticemo dane,
Druze Tito mi ti se kunemo.

Praznik s' lazi na ulice nase,
u oblake da letimo smjelo.
Nase pjesme zli neka se plase,
Druze Tito mi ti se kunemo.
[Vrh] Go down
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 9:33 am

druze!

moram se složiti sa svime što si rekao, osim ovoga o titu. jebo te on. Stoji sve da je on bio dobar i tak to al to ova GMO generacija nezna pa će odma komentirat neku pizdariju.

Sad da se vratim na onaj dio o klubu. Svi bi samo igrali i nista vise. Po statutu tko je član ima svoja prava i obveze u klubu. Isto tako ga se moze i sankcionirati ako jede govna. To nepise u statutu tako nego je to moja slobodna interpretacija stanja.

Teren smo počeli raditi ali nas je prvi put zajebo solin a drugi put nam je crkla motorka. jebo joj ja mater. Ovaj tjedan su svi popodne u skoli i nema onih fora moram ovo ili moram ono. ako se itko tamo umorio dok je radio(u zadnje vrijeme) nemora doci al onda nek ne zove pola sata prije nego mu se igra.

Ili cemo radit nesta ili cemo ostat na 8 markera a mislim da se to nikom nesvida. Jel nebi bilo bolje da na vucedolu igramo sa 20 kom opreme? Vise bi bolilo.

Sad ovako. Imamo dug od nekih 1900kn kod dobavljaca koji nam nece dati vise opreme dok ne platimo ovo. A to necemo ni platit dok se neki ne uozbilje. Ovaj tjedan idem kod gradonacelnice pa cemo vidit sta cemo dalje. Paintball nije jeftin sport a svi sto igraju na dug ja to moram podmirit jer neki kao franja nikad nece vratit 9 kn sto je duzan i svaki put ostane duzan par kn i kad to zbrojimo dodemo do neke cifre od pun kurac para.

Jebem ti 25 kn koliko nas izade jedno kvalitetno popodne. pomnozi to sa 8 pa ces vidit. 200kn.
To je vec neki cash za pocetak. a ne kad nakon igre skupimo 32kn.

Nema vise komunizma da je sve djabe. Kapitalizam. I nadam se da ce svi na vrijeme podmirit svoje clanarine tak da u novu sezonu mozemo sa 10 markera.

Toliko od mene. Hvala na slušanju i vidimo se.

P.S. Franja jebem ti da ti jebem, boli me desni guz kak si me sprasio farao
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
MonTana
Admin
MonTana


Broj postova : 41
Age : 39
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 9:34 am

dragi brale! igrali smo jucer al si reko da te nezovem jer moras uciti.
[Vrh] Go down
https://nekynet-tornado.forumcroatian.com
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: TITO JE PEDER   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 2:25 pm

TITO JE PEDER ... TITO PEDERU TITO PEDERU TITO PEDERU!!!!!!!!!!!!!!

“Mein ehre ist Treue.”

dragi montana ja sam trenutno bolestan i nemogu nista ali iduce nedjelje se pazi a u subotu radna akcija na terenu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

i nema nemogu... ko nemoze u subotu raditi taj nemoze u nedjelju igrati... OVU PJESMU POSVECUJEM MOM PRIJATELJU BOKYU...
Vor der Kaserne bei dem großen Tor

Stand eine Lanterne und steht sie noch davor

So wollen wir uns wieder seh'n

Bei der Lanterne wollen wir steh'n

|: Wie einst Lili Marlen'. Neutral



2. Unsere beide Schatten sah'n wie einer aus

Daß wir so lieb uns hatten, das sah gleich man daraus

Und alle Leute soll'n es seh'n

Wenn wir bei der Laterne steh'n

Wie einst Lili Marlen. Neutral



3. Schon rief der Posten, sie blasen Zapfenstreich

Es kann drei Tage kosten, Kam'rad, ich komm so gleich

Da sagten wir auf Wiedersehen

Wie gerne wollt ich mit dir geh'n

|: Mit dir Lili Marlen'. Neutral



4. Deine Schritte kennt sie, Deinen zieren Gang

Alle abend brennt sie, doch mich vergaß sie lang

Und sollten mir ein Leids gescheh'n

Wer wird bei der Lanterne stehen

|: Mit dir Lili Marlen'? Neutral



5. Aus dem stillen Raume, aus der Erden Grund

Küßt mich wie im Traume dein verliebter Mund

Wenn sich die späten Nebel drehn

Werd' ich bei der Lanterne steh'n

|: Wie einst Lili Marlen'. Neutral
[Vrh] Go down
ivan




Broj postova : 29
Age : 27
Location : vukovar
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 5:36 pm

svi smo ujutro u skoli ajmo svi radna akcija u srijedo ko ne dode za njega su loptice 1 kn svaka do kraja sezone pa ko voli nek izvoli,neno ne zajebavaj se nego krenimo radit ajmo ljudi pozurite naostrit nozeve i sipat ulje u motorke jel koga nema u subotu neka je peskan do kraja zivota. Evil or Very Mad neno nema ne mogu inace cu ti otkinut sva vrata sa auta..............[u]a da ne pricamo sta cu ti napravit sa rukama i nogama!
[Vrh] Go down
GHOST KILLER

GHOST KILLER


Broj postova : 33
Registration date : 05.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 9:37 pm

ivane sta ti sad seres ako smo rekli u subotu onda u subotu... kakva srijeda jesi ti normalan...

i nemoj se prijetiti
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
damso-wuu




Broj postova : 5
Age : 27
Registration date : 21.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 10:17 pm

ivene bez tebe nam je puno zabavnije igrat tako da te zato ne zovemo igrat
lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Smile Smile Smile Smile Smile Smile Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Cool Cool tongue tongue tongue tongue sucker
[Vrh] Go down
bralevu91

bralevu91


Broj postova : 36
Age : 32
Registration date : 17.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimepon sij 21, 2008 11:12 pm

AJ LJUDI DA JA VAMA NEST KAZEM, SVI SE JEBITE, AL OZBILJNO, BOLI VAS KURAC ZA OVAJ KLUB, AL ISKRENO... SVI OSLIM SOLINA SU MORALI/MOGLI DOC U SUBOTU, JBT COVJEK JE BOLESTAN, A OSTALI... SAD SE PRICA O NEKIM AKCIJAMA, DI STE BILI U SUBOTU, KAD SMO NA TERENU BILI SAMO NENO I JA ? DI JE ONDA BIO NEKO... PA DAJTE PUN MI JE KURAC VISE TIH SRANJA, I DA SE ONDA NAĐE NEKO DA MI SERE ZA MOJE ZASLUGE IL ZAJEBAVANJA... PA MOLIM VAS, NARAVNO, NENO JE PRVI, KOJI JE ZASLUZAN ZA OVAJ KLUB, AL JA MOGU REC I SAD SE NEZAJEBAVAM DA SAM JA ODMA POSLIJE NJEGA, JEL KAD GOD DA ME ZVAO, JA SAM DOSO I RADIO, I PO LJETU DOK JE TEMP BILA KOLKA, AL KO NAS JE PITAO, JEL SMO HTJELI NEST NAPRAVIT, I JA CU UVIJEK BIT TU I UVIJEK CU HTJET RADIT I POMOC NENI, I TAKO AKO CE NEKO SRAT O NEKIM AKCIJAMA NEK PRVO RAZMISLI STA PRICA... BAS ME ZANIMA, I NEMOGU DOCEKAT JEBENU SUBOTU DA VIDIM KOLKO CE SE LJUDI POJAVIT NA TERENU KAD BUDE TREBALO RADTI... SVI GOVORE, MORAO SAM RADIT OVO, IL ONO, PA DE RAZMISLITE, KO DA JA NEMAM PAMETNIJEG POSLA NEGO U SUBOTU U 2 POPODNE CRNCIT TAMO, IL PREKO LJETA CIJELE DANE TAMO RADIT... PA DAJ MOLIM VAS... TAKO DA NEMA IZLIKE, PUN MI JE KURAC ONIH KOJI BI SVE NA GOTOVO... RADI MALO, PA CE SVIMA BIT BOLJE, NEMOGU 2 COVJEKA NAPRAVIT POSO ZA 10-ORICU...
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:36 am

NABIJEM TE SOLIN.... PAZI SAD :
Krilnik Jure Vitez Francetić rođen je u ličkom Otočcu 3. srpnja 1912. Majka mu je iz poznate hrvatske obitelji Žubrinić. Svršio je gimnaziju u Karlovcu i upisao Pravni fakultet na Zagrebačkom sveucilištu. Velikosrpsko-jugoslavenske vlasti ubrzo ga zatvaraju zbog hrvatstva, nakon čega je bio prisiljen otići u emigraciju.

Polaže ustašku prisegu u logoru Borgotaro (Italija), dana 24. travnja 1933. U emigraciji prolazi kroz vojne tečajeve, te nakon izobrazbe i sam postaje izobraziteljem u logoru Janka Puszta u Mađarskoj. Kada je 1937 Stojadinovićeva vlada proglasila amnestiju, i Jure Francetić vraća se u domovinu. Nedugo potom ponovno je uhićen, pa pušten, i od tada stalno pozivan u vojsku, kako bi velikosrpska vlast nad njime imala neprekidni nadzor.




Uoči rata odlazi u Austriju, odakle se vraća nakon proglašenja i uzpostave Nezavisne Države Hrvatske. U činu ustaškog nadporučnika raspoređen je na dužnost ustaškog povjerenika za Sarajevo. Nakon pogibije satnika Bećira Lokmića kod Maglaja, preuzima zapovjedničtvo dragovoljaca sarajevskog ustaškog logora, gdje formira I. Ustašku pukovniju legendarnu Crnu Legiju, koja je tako prozvana prema svojim crnim odorama, budući da za njihovu izradbu nije bilo raspolaganju sukna u drugoj boji.

Odredbom Poglavnika NDH od 20. lipnja 1941, Jure Francetić promaknut je u ćin ustaškog satnika (Vjestnik ustaške vojnice br. 1 od 1. III 1941, str. 24). Poglavnikovom odredbom o imenovanju od 15. XI 1941, Jure Francetić promaknut je u čin ustaškog bojnika (Vjestnik ustaške vojnice br. 1 od 1. III 1942, str. 44). A odredbom Poglavnika Pavelića o promaknuću od 6. III 1941, Jure Francetić postaje ustaški podpukovnik u Poglavnikovoj tjelesnoj bojni (Vjestnik ustaške bojnice br. 2 od 15. V 1942, str. 69).
Odredbom Poglavnika NDH (Vjestnik ustaške vojnice br. 4 od 5. VII 1942, str. 127), Jure Francetić odlikovan je Vojnickim redom željeznog trolista III. stupnja s grančicama hrastovog lista (br. 8-Ž.T.–1942, od 24. IV 1942), zato što je kao zapovjednik Sarajevske ustaške pukovnije Crna Legija, u danima stvaranja Nezavisne Države Hrvatske, osobnim zalaganjem vrlo uspješno organizirao ustaške postrojbe i time vidno pridonio razbijanju pobunjeničkih bandi u području Romanije planine, te u travnju 1941. svojim odličnim vodstvom i hrabrostću oslobodio krajeve iztočne Bosne.

Naime, sada već dopukovnik, Jure Francetić sa svojom Crnom Legijom vodi teške borbe proti četnika i partizana na Romaniji i u čitavoj iztočnoj Bosni, koju oslobađa, a hrvatskog vojnika postavlja na granicu uz Drinu.

Odredbom Poglavnika br. UP. 954-1942 od 24. VI 1942, Jure Francetić promaknut je u čin ustaškog pukovnika Poglavnikove tjelesne bojne. (Vjestnik ustaške vojnice br. 4 od 5. VII 1942, str. 135). A temeljem Zakonske odredbe o Ustaškoj vojnici od 17. VII 1942 br. CXCVI-1628-Z-1942 (Vjestnik ustaške vojnice br. 8 od 1. IX 1942, str. 220), Poglavnik je Juru Francetića imenovao zapovjednikom stajaćih djelatnih sdrugova Ustaške vojnice.
Dne 24. prosinca 1942, prigodom zrakoplovnog leta iz Zagreba u Gospić, Francetić se morao prisilno spustiti kod Slunja. Uoči polietanja dvokrilnog zrakoplova tipa “Potez”, za let ga je pripremao bivši podoficir jugoslavenske vojske Stjepan Sertić, a pomagao mu je pričuvni vodnik Rudolf Svetetić, obojica komunističke orientacije. Prigodom navodnog “servisiranja” zrakoplova, nasuli su u spremnik goriva šećera, što je prouzročilo kvar zrakoplova i njegovo prinudno slijetanje u selu Močići kod Slunja. Na razmaku Zagreb – Petrova Gora – Gospić, zrakoplovom je upravljao zrakoplovni zastavnik Aničić.

Nakon slietanja, pukovnik Francetić uputio se prema najbližim kućama, kako bi doznao gdje se nalazi najbliža oružnička postaja, ili položaj neke ustaško-domobranske postrojbe. Umjesto obaviesti, opkoljavaju ga četnici-partizani, a Petar Trbojević, sin Đure, iz Jelova Klanca, iz starog nagorjelog karabina pogađa spremnik naboja na strojnici pukovnika Francetića, te ga onesposobljava za borbu.

Pukovnika Francetića prvi je sustigao Mile Trbojević – Mileta, i sjekirom mu razmrskao glavu. Teško ranjena, zarobili su ga odmetnici i prevezli u Slunj, gdje se nalazila partizanska komanda. Ne dolazeći sviesti, Jure Francetić preminuo je 27. prosinca 1942, a nakon smrti otpremljen je u zasada nepoznatom pravcu. Do danas nisam otkrio mjesto njegova posmrtnog počivališta.
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:37 am

.1. Hrvatski je narod samosvijesna etnicka jedinica, on je narod sam po sebi i u etnickom pogledu nije istovijetan s nijednim drugim narodom niti je dio ili pleme kojeg drugog naroda.

.2. Hrvatski narod ima svoje izvorno povijesno ime Hrvat, pod njim se pojavio u davno povijesno doba, pod njim je prije 1400 godina dosao u danasnju svoju postojbinu i pod njim zivi sve do danas. To njegovo ime ne moze i ne smije zamijeniti nikakvo drugo ime.

.3. Hrvatski je narod svoju danasnju postojbinu vec u pradavna vremena ucinio svojom domovinom, u njoj se trajno nastanio, s njom se srastao i dao joj izvorno i prirodno ime Hrvatska. To ime ne moze se zamijeniti ni jednim drugim imenom.

.4. Zemlja koju je hrvatski narod u pradavno doba zaposjeo, te koja je postala njegovom domovinom, prostire se na vise pokrajina, one su svoja posebna imena imale djelomice jos prije dolaska Hrvata, dok su druga pokrajinska imena nastala kasnije, no sve te pokrajine sacinjavaju jednu jedinstvenu domovinu Hrvatsku, te nitko nema pravo da ikoju svojata za sebe.

.5. Hrvatski je narod u svoju domovinu Hrvatsku dosao kao potpuno slobodan narod, i to u vrijeme seobe naroda vlastitom pobudom, pa je tu zemlju osvojio i zauvijek je ucinio svojom.

.6. Hrvatski ja narod u svoju domovinu Hrvatsku dosao potpuno organiziran ne samo obiteljski nego i vojnicki, te je odmah po dolasku osnovao svoju vlastitu drzavu sa svim obiljezjima drzavnosti.

.8. Hrvatski narod ima pravo da svoju suverenu vlast ozivotvori u vlastitoj drzavi Hrvatskoj na citavom svom etnickom i povijesnom podrucju, to jest, da ponovno uspostavi svoju potpuno samostalnu i nezavisnu Hrvatsku drzavu. Tu uspostavu ima pravo provesti svim sredstvima, pa i silom oruzja. Njega ne vezu nikakve medjunarodne ni drzavopravne obveze iz sadasnjosti ili proslosti koje nisu u potpunoj suglasnosti s tim nacelima, niti ce se na takve obazirati u svojoj Nezavisnoj Drzavi Hrvatskoj.

.9. Hrvatski narod ima pravo na srecu i blagostanje kao cjelina, a isto tako pravo ima svaki pojedini Hrvat, kao clan te cjeline. Ta sreca i to blagostanje mogu se ozivotvoriti i ostvariti za narod, kao cjelinu, i za pojedince, kao clanove cjeline, jedino u posve samostalnoj Nezavisnoj Drzavi Hrvatskoj koja ne smije i ne moze biti sastavnim dijelom, ni u kojem obliku, ni jedne drzave ili bilo kakve ine drzavne tvorevine
.10. Hrvatski narod ima svoj suverenitet po kome on jedini ima vladati u svojoj drzavi i upravljati svim svojim drzavnim i narodnim poslovima.

.11. U Hrvatskim drzavnim i narodnim poslovima, u samostalnoj i Nezavisnoj Drzavi Hrvatskoj ne smije odlucivati nitko tko nije po koljenima i po krvi clan hrvatskog naroda. Isto tako ne smije o sudbini hrvatskog naroda i hrvatske drzave odlucivati ni jedan strani narod ili drzava.

.12. Seljastvo nije samo temelj i izvor svakog zivota nego ono samo po sebi sacinjava hrvatski narod, te je, kao takvo, nositelj svake drzavne vlasti u Hrvatskoj drzavi. I kraj svega toga, svi stalezi u Hrvatskom narodu sacinjavaju jednu narodnu cjelinu, buduci da i ostali stalezi u hrvatskom narodu, kojih su clanovi pripadnici hrvatske krvi, imaju ne samo svoj korijen i porijeklo nego i trajnu obiteljsku vezu sa selom. Tko u Hrvatskoj ne potjece iz seljacke obitelji, taj u devedeset slucajeva od sto nije hrvatskog porijekla ni krvi, nego je doseljen
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:38 am

§ 1. Zadaća «Ustaše»



(1) Točkom 1. i 2. ustava «Ustaše» - Hrvatskog oslobodilačkog pokreta označena je zadaća Pokreta.

(2) Prva zadaća Pokreta, naznačena u t. 1. ustava, koja predvidja borbu za oslobodjenje Hrvatske izpod tudjinskog jarma i za uzpostavu Nezavisne Države Hrvatske, izpunjena je.

(3) Druga, sadanja i buduća, zadaća «Ustaše» u smislu t. 2. ustava, u smislu ustaškog načela i suvremenih potreba hrvatskog naroda jest:

a) braniti svim sredstvima državnu samostalnost Hrvatske;

b) braniti svim sredstvima narodnu osebujnost hrvatskog naroda i ne dozvoliti nikada, da se hrvatski narod smatra dielom kojeg drugog naroda;

c) boriti se, da u hrvatskoj državi uviek vlada samo hrvatski narod;

d) boriti se da hrvatski narod bude podpunim i trajnim gospodarom svih tvarnih i duhovnih dobara u svojoj zemlji;

e) raditi, da Nezavisna Država Hrvatska bude napredna i pravedno uredjena, u duhu ustaških načela;

f) postaviti i održati rad kao temelj svake vriednosti i svakog prava, vršenje dužnosti kao izvor prava na zaštićen život, a odgovornost prema cjelini kao temelj svakoj djelatnosti;

g) obnoviti i preporoditi hrvatskog čovjeka u duhu i na temelju ustaškog načela, časti, poštenja, pravednosti i ljubavi;

h) u duše svih Hrvata i Hrvatica usadjivati vrline drevnog junačtva i vitežtva, po uzoru otaca i djedova – junaka i vitezova;

i) probuditi, razvijati i jačati životnu radost u radu i borbi;

j) uzgajati kod članova i pristaša i u narodu uobće odanost, poslušnost i vjernost prema Poglavniku, te pouzdanje u njega.
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:39 am

USTAŠKA HIMNA

Puska puca a top riče, grmi kao grom,
Mlad Ustaša vojak bije za Hrvatski dom.

Puska puca krv se lije, dušman bježi klet,
A Ustaška hrabra vojska vrši zavjet svet.

Tjera smjelo dušmanina, s praga djedovskog,
I promiče staru slavu roda Hrvatskog.

Puška puca a top riče, barut miriše,
Mlad Ustaša na bojištu ranjen izdiše.

Ne plaši ga grom pušaka nit' topova jek,
Dom, sloboda, vjerna ljubav, rani su mu lijek.

Oj Hrvatska zemljo mila, sviće danak tvoj,
Sad Ustaška hrabra vojska za te bije boj.
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:39 am

Ustaška koračnica
Ustaška se vojska diže,
Osvetnika strašan roj.
Hrabra srca silne ruke,
Nasrće u krvav boj.

Ustaška se vojska diže,
Zarobljenu domovinu pogaženo selo, dom.
Oslobodit krvlju ide,
I junačkom desnicom.

Kruti bol je za Hrvata,
Biti tuđi podanik.
Kad je viko od vijekova,
Bit u boju pobjednik.

Ustaška se vojska diže,
Zarobljenu domovinu pogaženo selo dom.
Oslobodit krvlju ide,
I junačkom desnicom.

Ustaška se vojska diže,
Za slobodu vodit rat.
Dok ne stigne sve do Drine,
Neće klonut, neće stat !
[Vrh] Go down
triggerAKAmini

triggerAKAmini


Broj postova : 30
Age : 38
Registration date : 12.01.2008

KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitimeuto sij 22, 2008 3:42 am

IMA LI VEĆEG USTAŠE OD MENE ??????? HAHAHAHAHAH



NEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad Twisted Evil
Twisted Evil Twisted Evil



lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content





KAFE - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: KAFE   KAFE - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
KAFE
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
PAINTBALL KLUB TORNADO :: ZAŠTO PAINTBALL ???-
Forum(o)Bir: